Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Secretarios (general) > Delo V Kontaktnem Centru/administracija - M/ž

Ofertas de trabajo de Secretarios (general) en Eslovenia

Delo V Kontaktnem Centru/administracija - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Tajniki/tajnice (za splošne zadeve) : Tajniki/tajnice (za splošne zadeve)

Descripción de la oferta de trabajo:

ADMINISTRATOR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VAŠE POMEMBNEJŠE DELOVNE NALOGE BODO: PODAJANJE SPLOŠNIH INFORMACIJ, PODPORA STRANKAM PREKO TELEFONA IN E-MAILA, ADMINISTRATIVNA DELA (DELO V VLOŽIŠČU, POPIS POŠTE, SKENIRANJE, PRIPRAVA DOPISOV), KNJIŽENJE DOKUMENTOV, SPREJEMANJEM ZAHTEV STRANK IN REŠEVANJE ZAHTEV. , PRIČAKUJEMO: SREDNJEŠOLSKO IZOBRAZBO, DOBRE KOMUNIKACIJSKE VEŠČINE, POSLUH ZA DELO Z LJUDMI, RAČUNALNIŠKA PISMENOST, NATANČNOST, ODGOVORNOST IN VEČOPRAVILNOST., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ADECCO H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., AMERIŠKA ULICA 8 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: RUPNIK EVA
Contact Phone: 041 650 233
Contact Email: eva.rupnikadecco.si

Identificador de la vacante:NN88270.

Ver las 1,047 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.