Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Delavec - Voznik (de Zelene Površine) - M/ž

DELAVEC - VOZNIK (DE ZELENE POVRŠINE) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

VOZNIK KOMUNALNEGA VOZILA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, UPRAVLJANJE KOMUNALNIH VOZIL, ROKOVANJE Z NAPRAVAMI IN PRIKLJUČKI NA VOZILU, UPRAVLJANJE VOZIL V SKLADU S CESTNO PROMETNIMI PREDPISI, NADZOR NAD DELOM DELAVCEV V SKUPINI IN VODENJE SKUPINE, DELA PRI OBDELAVI ODPADKOV, DNEVNA, KONTROLA TEHNIČNE BREZHIBNOSTI VOZIL, VZDRŽEVANJE VOZIL, ČIŠČENJE VOZIL, STROJEV, NAPRAV

IN ORODIJ ZA DELO, REDNO TEHNIČNO VZDRŽEVANJE VOZIL, STROJEV, NAPRAV IN ORODIJ, VODENJE ZAHTEVANE DOKUMENTACIJE V ZVEZI S PREVOZI IN SPREMLJANJE VELJAVNOSTI TEHNIČNE

DOKUMENTACIJE, IZVAJANJE PLAKATIRANJA, VSA DELA IN NALOGE KOMUNALNEGA DELAVCA IN DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA. ENO IZMENSKO DELO,

PREDVIDOMA 7 DO 9 UR DNEVNO. PO POTREBI V SOBOTO, NEDELJO, PRAZNIKIH IN PONOČI, DELO NA TERENU, NA PROSTEM V VSEH LETNIH ČASIH IN VREMENSKIH OKOLIŠČINAH, Postopek izbora vključuje tudi praktični preizkus. Vaše pisne prijave z dokazili pričakujemo na naslov JAVNIH HOLDING Ljubljana, d.o.o.,  Služba za kadrovske in splošne zadeve, Verovškova ulica 70, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadri-vksjhl.si s pripisom "Delavec – voznik (DE zelene površine)".,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1051 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b, c.

Empleador: JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o., Vodovodna cesta 90 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FICKO BOŠTJAN
Contact Phone: 01 47 40 865
Contact Email: kadri-vksjhl.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PL03533.