Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Empleados de archivos > Delavec Za Fotokopirnim Strojem - M/ž

Contrato en Eslovenia de Empleados de archivos

Delavec Za Fotokopirnim Strojem - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados de archivos.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje : Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje : Arhivski uradniki/arhivske uradnice, uradniki/uradnice za kopiranje dokumentov ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

FOTOKOPIST, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, skrajšan delovni čas, 20, OPIS DELOVNIH NALOG: - FOTOKOPIRANJE IN TISKANJE, - VEZAVE, - DELO ZA RAČUNALNIKOM, - PRODAJA PISARNIŠKEGA MATERIALA, - ADMINISTRACIJI. , KAJ PRIČAKUJEMO: - KOMUNIKATIVNOST, - SAMOINICIATIVNOST, - PRIPADNOST - SAMOSTOJNOST PRI DELU, - ODGOVORNOST, ZANESLJIVOST, - VESELJE DO DELA S STRANKAMI, - OSNOVNO ZNANJE Z UREJEVALNIKI BESEDIL IN PREGLEDNICAMI. , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: a.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: FORA, FOTOKOPIRANJE IN RAZMNOŽEVANJE MAKSIMOVIČ RAJKO S.P., Kardeljeva ploščad 5 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MAKSIMOVIČ RAJKO
Contact Phone: 041 734 503
Contact Email: forasiol.net

Identificador de la vacante:NG45233 .

Ver las 4 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados de archivos ofertadas.