Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Matemáticos, actuarios y estadísticos > Darījumu Operāciju Analītiķis

DARĪJUMU OPERĀCIJU ANALĪTIĶIS. Rīga. Letonia

Empleo en Rīga (Letonia) de Matemáticos, actuarios y estadísticos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Matemáticos, actuarios y estadísticos › Matemáticos, actuarios y estadísticos.

Traducción de la profesión: Vecākie speciālisti › Zinātnes un inženierzinātņu jomas vecākie speciālisti › Matemātiķi, aktuāri un statistiķi › Matemātiķi, aktuāri un statistiķi.

Descripción de la oferta de trabajo:

SEB AB Rīgas filiāle (reģistrācijas numurs 40003816496)

​aicina darbā Biznesa Informācijas Speciālistu AML nodaļā

​​Prasības kandidātiem:

  • Vismaz 1 gada pieredze saistītā profesionālajā jomā (juridiskā, banku, finanšu);
  • Izcilas laika menedžmenta un pašorganizatoriskās prasmes;
  • Prasme strādāt komandā un individuāli;
  • Latviešu valodas zināšanas;

  • Ļoti labas angļu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski (biznesa angļu valoda).

Mēs piedāvājam:

  • Starptautisku darba vidi;
  • Darbu modernā, jaunā ofisā Gustava Zemgala gatvē 73, Rīgā un lieliskus kolēģus;
  • Darbu profesionālā un starptautiskā uzņēmumā ar augstiem biznesa standartiem un uzņēmuma vērtībām;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Konkurētspējīgu darba samaksu;
  • Terminētu darba līgumu (uz bērna kopšanas perioda laiku) ar iespējamību to pārslēgt uz beztermiņa līgumu pēc šī perioda.

Kontaktinformācija: lauma.landratovaseb.se

País del trabajo: Letonia.

Región: Rīga.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Rīga" (Letonia).

Número de puestos: 5.

Empleador: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle.

Forma de contacto:

  • Dirección: Gustava Zemgala gatve 73, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvrigaseb.se

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240402-314.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Matemáticos, actuarios y estadísticos › Matemáticos, actuarios y estadísticos ofertadas.