Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > agente de centro de atención al cliente > Customer Support Specialist, Adecco Finland Oy, Oulu, Kempele

Trabajar de agente de centro de atención al cliente en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Customer Support Specialist, Adecco Finland Oy, Oulu, Kempele

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de centros de llamadas › agente de centro de atención al cliente.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Asiakaspalvelutyöntekijät › Muut asiakaspalvelutyöntekijät › Puhelinpalveluneuvojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakastuki, Kempele

TYÖTEHTÄVÄ

Haemme asiakkaamme osaavaan joukkoon lisävahvistusta huollon asiakastuen tehtäviin. Työ on kokoaikaista päivätyötä. Määräaikainen työ alkaa kesäkuun alussa ja arvioitu kesto on lokakuun loppuun saakka. Asiakastukihenkilö toimii osana huoltotiimiä ja työnkuva käsittää huoltotilausten kokonaisvaltaisen käsittelyn sekä huollon asiakaspalvelutehtäviä.

ODOTAMME SINULTA

- Aiempaa asiakaspalvelukokemusta

- Hyviä tietokoneen käyttötaitoja ja perusohjelmistojen hallintaa

- Suomen ja englannin kielitaito

Etsimämme henkilö omaa itsenäisen työotteen, on ongelmanratkaisukykyinen ja nauttii työskentelystä nopeatempoisessa ja hektisessä työympäristössä. Työ on itsenäistä, mutta tehdään osana osaavaa tiimiä.

OTA YHTEYTTÄ

Haethan tehtävää 30.05.2024 mennessä. Jos sinulla on kysyttävää työtehtävästä tai hakuprosessista, otathan yhteyttä hausta vastaavaan HR-konsulttiin Adeccolla:

Annukka Sulonen, Adecco, 040 687 2632, annukka.sulonenadecco.fi

Kiitos hakemuksestasi!

AVAINSANAT

Asiakastuki, huolto, asiakaspalvelu, asiakasneuvoja, Kempele

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 194 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Adecco Finland Oy, Oulu.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:0cd32ef9-371b-4052-b5d7-7e9651440f90.

Ver las 1,067 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de centros de llamadas › agente de centro de atención al cliente ofertadas.