Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > cocinero/cocinera > Ravintolan Keittiötyöntekijä, özenin Ravintola, Kuusjoen Sedir Kahvila-ravintola, Salo

Ravintolan keittiötyöntekijä, Özenin Ravintola, Kuusjoen Sedir kahvila-ravintola, Salo

Contratación de cocinero/cocinera en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme palvelukseemme keittiötyöntekijää jonka tehtäviin kuuluisi valmistaa mm. erillaisia pitsoja, turkkilaista ruokaa sekä kebab annoksia.

Valmistamme itse kebabvartaat, kastikkeet ja pitsapohjat,  joten tämä olisi myös osa työtäsi.

Työtehtäviisi kuuluvat ravintolamme keittiötyötehtävät.

Odotamme että hallitset ruoanvalmistamistusta sekä sinulla olisi hygieniapassi.

Toivomme että sinulla olisi aikaisempaa kokemusta keittiöalan tai pitsantekoon liittyvistä työtehtävistä.

Työ alkaisi heti tai sopimuksen mukaan.

Työtä olisi tarjolla vuoden ympäri, mutta viikkotuntimäärä voi vuodenajan mukaan vaihdella jonkin verran.

Työvuoroista/tuntimääristä sovitaan ja pyrimme tässä huomioimaan tilanteesi, jos esimerkiksi haluat tehdä työtä toisen työn ohessa.

Olemme auki ti-su välillä.

Jos kiinnostuit älä aikaile vaan ota meihin heti yhteyttä sähköpositse tai soittamalla niin keskustellaan työstä tarkemmin.

Työajoista ja tuntimääristä sovitaan tilanteesi huomioiden

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Özenin Ravintola.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:de8780aa-0c42-40b0-8f6f-887a807d09f3.

Ver las 921 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.