Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear > Cnc-sorvaaja, Tp Avuksenne Oy, Tuusula

Ofertas de empleo en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear

Cnc-sorvaaja, Tp Avuksenne Oy, Tuusula

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Tuusulaan

CNC-SORVAAJAA

Yritys toimii vaativien hienomekaanisten komponenttien valmistajana useille eri teollisuuden aloille. Etsimme nyt yrityksen vahvuuteen ammattitaitoista sorvaajaa.

Toivomme hakijalta alan koulutusta sekä aikaisempaa kokemusta Fanuc- ja Mazak-ohjelmoinnin parista. Etsimme itsenäiseen, oma-aloitteiseen ja tarkkaan työhön kykenevää henkilöä, keneltä löytyy hyvä ja motivoitunut asenne. Työssä suoriutumisen kannalta suomen kielen osaaminen sekä konepiirustusten lukutaito ovat välttämättömiä. Kyseessä on 2-vuorotyö.

Pätevälle tekijälle on tarjolla vakituinen työ. Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Alan koulutusta

- Kokemusta Fanuc- ja Mazak-ohjelmoinnista

- Suomen kielen osaamista

- Konepiirustusten lukutaitoa

- Hyvää ja motivoitunutta asennetta

- Oma-aloitteista ja huolellista työotetta

- Valmius 2-vuorotyöhön

Tarjoamme sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:f17df124-4dc0-4847-a92b-85f5e6c978d7.

Ver las 41 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de máquina de tornear/operadora de máquina de tornear ofertadas.