Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > tornero/ tornera > Cnc-koneistaja Hämeenlinnaan, Ja-mi Group Finland Oy, Hämeenlinna

Ofertas de trabajo de tornero/ tornera en Finlandia (Kanta-Häme)

Cnc-koneistaja Hämeenlinnaan, Ja-mi Group Finland Oy, Hämeenlinna

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakkaamme on vailla ammattitaitoista CNC-jyrsinkoneen käyttäjää, jolla olisi jo useamman vuoden kokemus jyrsinnästä. Kyseessä on vakituinen työsuhde ja työt voi aloittaa heti.

Odotamme hakijoilta:

Kokemusta vastaavista tehtävistä ja jos olet työskennellyt Tossin koneella, siitä on hyötyä.

Ohjelmointitaitoa, mielellään Heidenhain

Kokemusta yksittäiskappaleista tai piensarjatuotannosta

Hyvää asennetta ja motivaatiota työntekoa kohtaan

Suomen kielen taitoa, työkieli suomi.

Tarjoamme:

Kilpailukykyisen palkkauksen

Toistaiseksi voimassa olevan työsopimuksen ja mahdollisuuden rekrytoitua asiakkaan kirjoille

Modernit työtilat ja -koneet

Työterveyshuollon

Yksivuorotyö tällä hetkellä, vuorotyömahdollisuus

Jos kiinnostuit, ota heti yhteyttä, sillä haastattelemme hakijoita jo hakuaikana ja täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätiedot Jouni Kontunen 044 2493350 ja hakemukset jouni.kontunenjamiworks.com

Ja-Mi Works tarjoaa henkilöstöpalveluja teollisuuden alan yrityksille. Olemme reilu ja luotettava kumppani asiakkaillemme, pitäen myös työntekijöidemme puolta. Tunnustuksena erinomaisesta palvelusta ja sen tuomasta kasvusta - meidät valittiin kotialueemme Vuoden Yritykseksi 2023.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Ja-Mi Group Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:cdce9d1b-d9c5-41f7-8d04-fe8796160b70.

Ver las 116 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.