Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > tornero/ tornera > Cnc-avarruskoneen Käyttäjiä Akaaseen, 2 Paikkaa, Ja-mi Group Finland Oy

CNC-avarruskoneen käyttäjiä Akaaseen, 2 paikkaa, Ja-Mi Group Finland Oy

Oferta de trabajo en Finlandia de tornero/ tornera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme CNC-Avarruskoneen käyttäjiä toistaiseksi voimassa oleviin työsuhteisiin.Etsitkö uusia haasteita työuralla? Nyt olisi loistava mahdollisuus löytää sellainen. Jos olet työskennellyt jyrsin ja/tai aarporalla, mahdollisesti isojen kappaleiden parissa, saatat olla etsimämme henkilö.

Odotamme hakijoilta:

- Yli 5-vuoden kokemusta vastaavista tehtävistä

- Ohjelmointitaitoa, mielellään siemens

- Kokemusta yksittäis ja/tai piensarjatuotannosta isojen kappaleiden parista

- Tulet toimeen tiimissä

- Hyvää asennetta ja motivaatiota työntekoa kohtaan

- Vuorotyövalmiutta

- Kielitaitona vähintään englannin kielen osaamista

Tarjoamme:

- Kilpailukykyisen palkkauksen osaamisen mukaisesti

- Toistaiseksi voimassa olevan työsopimuksen ja mahdollisuuden rekrytoitua asiakkaan kirjoille myöhemmin.

- Modernit työtilat ja -koneet

- Työterveyshuollon

Jos kiinnostuit, ota heti yhteyttä, sillä haastattelemme hakijoita jo hakuaikana ja täytämme paikat heti sopivien

löydyttyä.

Liswätiedot Jouni Kontunen 044 2493350 ja hakemukset jouni.kontunenjamiworks.com

Ja-Mi Works tarjoaa henkilöstöpalveluja teollisuuden alan yrityksille. Olemme reilu ja luotettava kumppani asiakkaillemme, pitäen myös työntekijöidemme puolta. Tunnustuksena erinomaisesta palvelusta ja sen tuomasta kasvusta - meidät valittiin kotialueemme Vuoden Yritykseksi 2023.

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 2.

Empleador: Ja-Mi Group Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:5a584e89-e509-487c-a5ab-266f393d572b.

Ver las 111 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.