Brygadzista -OfPr/17/1996. Wielkopolskie. Polonia

Vacantes de Directores de industrias manufactureras en Wielkopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.
Kierownicy : Kierownicy do spraw produkcji i wyspecjalizowanych usług : Kierownicy w przemyśle przetwórczym, górnictwie, budownictwie i dystrybucji : Kierownicy w przemyśle przetwórczym.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu, Zarządzanie czasem pracy podległych pracowników Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań; Nadzór nad realizacją celów produkcyjnych na zmianie, przez motywowanie podległego personelu do wysoko wydajnej pracy oraz pracy zespołowej; Codzienne planowanie pracy w celu terminowej realizacji zadań; Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego; Wdrażanie nowych pracowników na stanowiska pracy; Nadzór nad utrzymaniem dyscypliny i przestrzeganiem zasad BHP przez podległych pracowników nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników oraz szkolenie i wdrażanie nowo zatrudnionych Udział we wdrażaniu innowacji oraz usprawnień; Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne - uprawnienia: Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - konieczne; OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE - pożądane - umiejętności: Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych typowych dla zakładu produkcji elementów stalowych (Spawanie, obróbka skrawaniem, cięcie mechaniczne, cięcie tlenem). - konieczne; Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku (min. 5 lat); - konieczne; dobra organizacja pracy - konieczne; Umiejętność podejmowania decyzji - konieczne; Doświadczenie w zarządzeniu zespołem pracowników produkcji - konieczne; obsługa programu AutoCAD - pożądane; Umiejętność obsługi programu Inventor - pożądane - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane; angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 430 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 06/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 18.0 PLN mínimo y 25.0 PLN máximo (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Konrad Tesznar, tel.: 627816100, email: konrad.tesznarReemplazar por una arrobain-top.pl

Empresa: INTOP Sp.zo.o..

Dirección: NOWE OSIEDLE 9, 63-630 RYCHTAL, Polska.

Contacto: Konrad Tesznar, tel.: 627816100, email: konrad.tesznarReemplazar por una arrobain-top.pl

Teléfono: 627816127.

Ver las 275 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.