Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Agrónomos > Blender-ica/otkupljivač-ica Duhana - Pripravnik/ica

BLENDER-ICA/OTKUPLJIVAČ-ICA DUHANA - PRIPRAVNIK/ICA

Vacante de Agrónomos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Farming, forestry and fisheries advisers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ostale informacije:

HRVATSKI DUHANI d.d. dio su grupe British American Tobacco, jedna od vodećih svjetskih multinacionalnih kompanija u području duhanske industrije. Zahvaljujući našim zaposlenicima nastavili smo rasti, stoga tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Blender-ica/Otkupljivač-ica duhana - pripravnik-ica​

Opis posla:

  • Razumijevanje kvalitete duhana s ciljem maksimalne iskorištenosti i prilagodljivosti prema potrebi kupca/tržišta te komercijalizacije berbe.
  • Uspješno interno klasiranje duhana na otkupu duhana s ciljem točnog i maksimalnog iskorištenja prema planovima i potrebama.
  • Otkupljivanje duhana od proizvođača - prepoznavanje kvalitete i iskoristivost duhana uz potrebne dobre i jasne komunikacijske vještine.
  • Izvještavanje o zelenom i pakiranom duhanu.
  • Provođenje blendiranja duhana prema planu.
  • Nadgleda i kontrolira sortiranje duhana na stolovima, vlagu duhana, kvalitetu duhana na sortnim stolovima, upozorava radnike na pravilnu selekciju duhana, organizira satne uzorka duhana.
  • Kontrolira duhan prilikom polaganja na ulaznu liniju, organizaciju radnog procesa i raspodjelu radnika na ulaznoj liniji, kontrolu radnog procesa i radnika, kontrolu strojeva i uređaja (podešavanje vlage i kapaciteta ulazne linije duhana), evidenciju o ulazu sirovog duhana, surađuje s tehnologom s biranja duhana, voditeljem smjene i tehnologom pakiranja gotove robe.
  • Komunikacija na engleskom jeziku te prilagodljivost na korporativne zahtjeve multinacionalne kompanije.
  • Po potrebi radi u drugim sektorima tvrtke Hrvatski duhani d.d.

    Uvjeti

  • Potrebna stručna sprema: SSS/VŠS/VSS, srednja stručna sprema/kratki stručni studij, stručni preddiplomski studij, sveučilišni preddiplomski studij/specijalistički diplomski stručni studij, sveučilišni diplomski ili integrirani studij.
  • Zahtijevana struka: poljoprivreda/agronomija.
  • Dobro aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.
  • Dobro znanje rada na računalu: Ms Office.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

    Prednosti​

  • Poznavanje rada u SAP-u.
  • Dobre organizacijske sposobnosti.
  • Dobre komunikacijske vještine.
  • Sklonost timskom radu.

    Trajanje ugovora: Na određeno vrijeme na godinu dana s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

    Molimo životopis i molbu dostaviti na e-mail adresu: posao_hdbat.com uz obaveznu naznaku u naslovu mail-a za koji točno natječaj se prijavljujete.

    Prijavite se na oglas i pridružite se uspješnoj međunarodnoj grupi.

    Veselimo se Vašoj prijavi!

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HRVATSKI DUHANI d.d..

Instrucciones para solicitar:

Email: posao_hdbat.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2554428.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines ofertadas.