Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Blagovni Referent – Ljubljana - M/ž

BLAGOVNI REFERENT – LJUBLJANA - M/Ž. Osrednjeslovenska

Ofertas de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

SKLADIŠČNIKI IN URADNIKI ZA NABAVO IN PRODAJO, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OPIS DELOVNEGA MESTA:

VODENJE EVIDENC O PREJETEM IN IZDANEM BLAGU S TEHTANJEM,

OCENJEVANJE IN PRIPRAVA NAROČIL ZA DOPOLNITEV ZALOG

REŠEVANJE REKLAMACIJ ,

SKRB ZA USTREZNE ODPISE BLAGA,

SPROTNO USKLAJEVANJE KNJIGOVODSKEGA STANJA Z DEJANSKIM STANJEM ZALOG, INVENTURNI POPISI,

USTREZNO VODENJE BLAGA PO POZICIJAH V SKLADIŠČU,

PRIPRAVA DEKLARACIJ ZA NADALJNJE ETIKETIRANJE BLAGA,

IZDAJA PRODAJNIH DOKUMENTOV, KOT NPR. DOBAVNICE, RAČUNI, IPD.

DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA, KI VSEBINSKO SPADAJO K BISTVENIM OPRAVILOM TEGA DELOVNEGA MESTA, UPOŠTEVAJOČ OBSEG DELA IN ORGANIZACIJO DELOVNEGA PROCESA PRI DELODAJALCU.,

PRIČAKUJEMO:

NAJMANJ IV. STOPNJO IZOBRAZBE,

ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA,

OSNOVNA RAVEN ZNANJA ANGLEŠKEGA, NEMŠKEGA ALI HRVAŠKEGA JEZIKA

OBVLADOVANJE DELA NA MS OFFICE (WORD, EXCEL, INTERNET, IPD.) IN DRUGIH PROGRAMOV, KI JIH UPORABLJA PODJETJE,

INTERNO USPOSABLJANJE ZA DELO Z ŽIVILI (HACCP SISTEM),

VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE.

NUDIMO:

DVOIZMENSKO DELO (PROSTE SOBOTE),

ZAPOSLITEV ZA POLNI DELOVNI ČAS (40 UR NA TEDEN),

STIMULATIVNO PLAČILO IN NAGRADE,

MOŽNOST NAPREDOVANJA,

ZAPOSLITEV V STABILNEM PODJETJU,

DOLGOROČNO ZAPOSLITEV,

DINAMIČNO IN RAZGIBANO DELO,

POZITIVNO DELOVNO OKOLJE.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RENKO KAJA
Contact Phone: 051 667 521
Contact Email: kajaespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH71936.