Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > albañil de tejados y cubiertas > Bitumikattoasentaja, Staffmill Oy, Kuopio

Bitumikattoasentaja, StaffMill Oy, Kuopio. Pohjois-Savo

Ofertas de empleo en Pohjois-Savo (Finlandia) de albañil de tejados y cubiertas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Techadores › albañil de tejados y cubiertas.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Kattoasentajat ja -korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (www.staffmill.fi) etsii bitumikattoasentajaa asiakasyrityksen palvelukseen Kuopioon. Työ on sopivalle osaajalle kokoaikainen ja kestää koko kattoasennus- /kesäkauden. Työssäsi pääset työskentelemään monipuolisesti kattojen asennus-, saneeraus- ja huoltotehtävien parissa. Toivomme sinulta jo hieman aiempaa kokemusta kattotöistä. Eduksi tehtävässä on työn liikkuvan luonteen takia ajokortti ja oman auton käyttömahdollisuus. Työssä vaaditaan tyypilliset alan lupakortit (työturvallisuus- ja tulityökortti) mutta näiden suorittamisessa tai päivittämisessä voimme olla avuksi.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi meille pian :) Lisätietoja tehtävästä saat Stäffärin Salla-Marialta numerosta 044 323 7009.

Tarjoamme sopivalle osaajalle

- luotettavan työnantajan  helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi ja hoitaa mm. työturvallisuuteen liittyvät kysymykset puolestasi asiakasyrityksen kanssa

- yhteydenpidon työntekijään huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation terveystapauksissa ja työongelmissa

- eri toimeksiantajia tilanteesi vaihdellessa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:c3b0a19b-315e-4222-9cc0-a3c27a809f77.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Techadores › albañil de tejados y cubiertas ofertadas.