Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > instalador de material aislante/instaladora de material aislante > Bitumieristäjä Vakituiseen Työsuhteeseen, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Trabajos de instalador de material aislante/instaladora de material aislante en Pirkanmaa (Finlandia)

Bitumieristäjä Vakituiseen Työsuhteeseen, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Instaladores de material aislante y de insonorización › instalador de material aislante/instaladora de material aislante.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Eristäjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme ammattitaitoista bitumieristäjää vakituiseen työsuhteeseen. Yritys tekee huopakattotöitä pääsääntöisesti Tampereen alueella, mutta myös muualla Pirkanmaalla.

Työssä vaaditaan:

- Aiempaa kokemusta bitumieristäjän työstä

- Kykyä itsenäiseen työskentelyyn

- Positiivista asennetta ja hyvää fyysistä peruskuntoa

- Tulityökorttia ja työturvallisuuskorttia

- Oman auton käyttömahdollisuutta

Tehtävä tarjoaa:

- Mahdollisuuden pitkäaikaiseen, vakituiseen työsuhteeseen

- Rennon, mutta tehokkaan ja ammattitaitoisen tiimin ympärillesi

- Palkan sopimuksen mukaan

Työ alkaa sopimuksen mukaan kesä- tai heinäkuun aikana. Palkka sopimuksen mukaisesti. Työaika on 40h/vko.

Kiinnostuitko? Hae tehtävään jo tänään osoitteessa https://www.click-hp.fi/hakemus/20199 tai vaihtoehtoisesti sähköpostitse. Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Jos sinulle herää kysymyksiä tehtävään liittyen niin ota rohkeasti yhteyttä Click Henkilöstöpalvelut Oy:n rekrytointikonsultti Elina Ansioon arkisin klo 9.00-16.00, puh. 050 411 6508, sähköposti muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi .

40h/vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:676daf8f-971c-4b97-b6be-54183d0d4ed9.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Instaladores de material aislante y de insonorización › instalador de material aislante/instaladora de material aislante ofertadas.