Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Alemania > Otro personal de limpieza > Specjalistyczne Sprzątanie

Specjalistyczne sprzątanie. Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt

Contrato en Alemania (Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt) de Otro personal de limpieza

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Otro personal de limpieza.

Traducción de la profesión: Hilfsarbeitskräfte › Reinigungspersonal und Hilfskräfte › Reinigungspersonal für Fahrzeuge, Fenster, Wäsche und sonstige manuelle Reinigungsberufe › Sonstiges Reinigungspersonal.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzątanie specjalistyczne serwerowni - Niemcy Frankfurt nad Menem.

Około 160 godzin w miesiącu, praca w godzinach: 8.00-16.00, na dłuższy okres.

Pracodawca zapewnia nocleg, wyżywienie we własnym zakresie.

Oferta dostępna w sali B.

Kontakt z pracodawcą - tel.: 534 705 707.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- inne zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczne

- pozostałe: wykształcenie: brak wymagań

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: -

- języki aplikowania: angielski; niemiecki; polski

Dodatkowy opis:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

País del trabajo: Alemania.

Región: Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt.

Ver 65 ofertas de trabajo en "Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt" (Alemania).

Número de puestos: 6.

Empleador: Alaska Alicja Skarżyńska.

Instrucciones para solicitar:

Katarzyna Skarżyńska, tel.: 534 705 707

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/1711.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Otro personal de limpieza ofertadas.