Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Camareros de barra > Barman/barmanka, Barmani

barman/barmanka, Barmani. Ústecký kraj. República Checa

Demanda de Camareros de barra en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Číšníci, servírky a barmani : Barmani

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Mírové náměstí 49 Louny POŽADUJEME: dobré komunikační a prezentační schopnosti,příjemné vystupování ,vyučení v oboru výhodou ne podmínkou,smysl pro humor,dobrá nálada,znalost klasických drinků,schopnost vypořádat se s barovými přístroji a nádobím optimismus, výpis z rejstříku trestů,chuť pracovat a učit se novým věcem NABÍZÍME: zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjejícího DEJAVU cafe baru ,příjemné pracovní prostředí , zajímavá a dobře ohodnocená práce možnost nástupu IHNED, NÁPLŇ PRÁCE:obsluha zákazníků,příprava koktejlů, zajištění chodu baru, obsluha pokladny, práce s hotovostí kontakt:tel.: 777266828,michalkrivseznam.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 225 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: Michal Křivánek.

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Křivánek. Tel.: +420 777 266 828. E-mail: Dejavulounyseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 266 828
  • Correo electrónico: Dejavulounyseznam.cz

Identificador de la vacante:14851320704.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra ofertadas.