Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Vzdrževalec Za Specialna Vozila V (šifra Dm 73551) V Ministrstvu Za Notranje Zadeve, Policiji, Generalni Policijski Upravi, Upravi Kriminalistične Policije - M/ž

VZDRŽEVALEC ZA SPECIALNA VOZILA V (ŠIFRA DM 73551) V MINISTRSTVU ZA NOTRANJE ZADEVE, POLICIJI, GENERALNI POLICIJSKI UPRAVI, UPRAVI KRIMINALISTIČNE POLICIJE - M/Ž

Ofertas de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Poklici za neindustrijski način dela › Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd › Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles › Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles.

Descripción de la oferta de trabajo:

AVTOMEHANIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SKRB ZA MATERIALNO-TEHNIČNO POSLOVANJE V ENOTI, VZDRŽEVANJE VOZIL, NAPRAV IN OSTALIH SREDSTEV,VODENJE EVIDENC IN PRIPRAVLJANJE POROČIL O MATERIALNO-TEHNIČNEM STANJU,OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, KI JIH NAROČI NADREJENI,PRILAGAJANJE, VZDRŽEVANJE, VGRAJEVANJE, SERVISIRANJE IN POPRAVLJANJE MOTORJEV TER ELEKTRONSKE, ELEKTRO, SPECIALNE IN SORODNE OPREME BOJNIH, SPECIALNIH IN NEBOJNIH VOZIL, POSTAVLJANJE DIAGNOZE STANJA VOZIL IN ZAGOTAVLJANJE USTREZNOSTI DIAGNOSTIČNE OPREME, NAROČANJE REZERVNIH DELOV IN VODENJE POTREBNIH EVIDENC.

, Vsi ostali pogoji za zasedbo so objavljeni na spletnem mestu državne uprave GOV.SI (https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/). Kandidati pošljejo prijavo preko spletne strani https://kadri.mnz.gov.si/delovna-mesta/ ali v pisni obliki na priloženem obrazcu "Vloga za zaposlitev", v zaprti ovojnici na naslov MNZ RS, Štefanova ulica 2, 1501 Ljubljana, z označbo "Javna objava št. 1100-303/2024" na spodnji levi oz. zadnji strani ovojnice, ali na e-naslov: gp.mnzgov.si .,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE POLICIJA, Štefanova ulica 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LAVRIČ ANDREJA
Contact Phone: 01 428 53 16
Contact Email: gp.mnzgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL74672.

Ver las 287 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.