Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Avoin Hakemus, Kuusiolinna Terveys Oy, Pihlajalinna Oyj, Alavus

Búsqueda de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales en Etelä-Pohjanmaa (Finlandia)

Avoin Hakemus, Kuusiolinna Terveys Oy, Pihlajalinna Oyj, Alavus

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Terveydenhuollon erityisasiantuntijat › Hoitotyön erityisasiantuntijat › Ylihoitajat ja osastonhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei sosiaali- ja terveysalan ammattilainen tai alan opiskelija, etkö löytänyt sinulle sopivaa työpaikkaa? Voit jättää meille avoimen hakemuksen.

Kuusiolinna Terveys Oy tuottaa julkiset sosiaali- ja terveyspalvelut Alavuden, Kuortaneen, Soinin ja Ähtärin alueella.

Palveluihin kuuluvat muun muassa:

- Terveyspalvelujen avovastaanotot, kuntoutuspalvelut, laboratoriotoiminta sekä suunterveydenhuolto.

- Sosiaalipalvelujen asumisyksiköt kehitysvammaisille, mielenterveys- ja päihdeasiakkaille, sekä kaksi lastensuojeluyksikköä. Lisäksi sosiaalipalveluissa tuotetaan tukiasumista ja avopalveluita kaikkien neljän kunnan alueella, eri asiakasryhmille, heidän tarpeidensa mukaisesti.

- Ikäihmisten tehostetun asumispalvelunyksiköt ja kotihoidonyksiköt neljän kunnan alueella sekä Alavuden akuutti-kuntoutusosasto ja Kuntoutuskeskus Otsonlinna.

Kuusiolinna Terveys Oy on savuton työpaikka ja edellytämme tartuntatautilain 48 SS:n mukaista rokotussuojaa.

Kelpoisuusvaatimuksena on soveltuva sosiaali- tai terveysalan perustutkinto sekä rekisteröityminen Valviran ammattihenkilöiden keskusrekisteriin. Myös opiskelijat huomioidaan. Osaan työtehtävistä (avustavat/tukitehtävät) ei vaadita sosiaali- ja terveysalan koulutusta.

Täytä hakemus ja kerro itsestäsi ja millaisesta työstä olet kiinnostunut. Olemme sinuun yhteydessä, kun sijaisuuksia tai avoimia työtehtäviä on tarjolla. Voit kysyä lisätietoja rekry.kuusiolinnapihlajalinna.fi

Lisäksi voit verkostoitua kanssamme, niin saat sinulle sopivat avoimet työpaikat suoraan sähköpostiisi.

Kuusiolinna Terveys Oy

Kuusiolinna Terveys Oy on Pihlajalinnan ja Etelä-Pohjanmaan Hyvinvointialueen yhteisyritys. Tuotamme alueella sosiaali- ja terveyspalveluja koko alueen n. 22500 asukkaalle. Meillä Kuusiolinna Terveys Oy:ssä työskentelee n. 1000 työntekijää.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 77 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pihlajalinna Oyj.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:5e9a044f-f98a-47b0-9a4f-8022b174e94e.

Ver las 411 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.