Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > trabajador social/trabajadora social > Avohuollon Ohjaaja, Pirkanmaan Alue

Avohuollon ohjaaja, Pirkanmaan alue. Pirkanmaa. Finlandia

Trabajos de trabajador social/trabajadora social en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Lainopilliset asiantuntijat sekä sosiaalialan ja seurakunnan työntekijät › Sosiaalialan ohjaajat ja neuvojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme kasvavaan tiimiimme sosiaalialan ohjaajaa Pirkanmaan alueelle tehostettuun perhetyöhön sekä ammatilliseen tukihenkilötyöhön. Voit tehdä töitä joko tuntityöntekijänä tai kokoaikaisena työntekijänä.

Tarjoamme:

- itsenäisen työn, jossa kuitenkin saat täyden tuen esimiehiltäsi sekä työkavereiltasi

- mahdollisuuden vaikuttaa omiin työvuoroihisi

- säännölliset tiimipäivät sekä työnohjauksen

- kattavan työterveyshuollon

- liikuntaedun asiakastyötuntimäärien mukaan

Työntekijältä vaadimme:

- sosiaali-, terveys- tai kasvatusalan ammattitutkintoa ja  vähintään viiden vuoden työkokemusta lastensuojelun kentältä

tai

- sosiaali-, terveys- tai kasvatusalan AMK-tutkintoa ja vähintään kahden vuoden työkokemusta lastensuojelun kentältä

- kykyä sekä itsenäiseen että tiimityöskentelyyn

- oman auton käyttömahdollisuutta

- kohtaamisen ja läsnäolon taitoa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 341 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Tukiköysi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:a16d4c4b-a56b-4446-9a19-f6da44749cf5.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social ofertadas.