autoteeninduse meister, klienditeenindaja. Pohja-Eesti

Trabajos en Estonia (Pohja-Eesti) de Directores de empresas de abastecimiento, distribución

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines.
Juhid : Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) : Põhitegevuse juhid tööstuses, kaevanduses, ehituses ja turustamises : Põhitegevuse juhid tarne ja turustamise alal.

Descripción de la oferta de trabajo:
valmisolek võtta vastutust ettevõtte majandustulemuste- ja klientide rahulolu eest; vajadusel läbi viima muudatusi osaledes ettevõtte juhtimises; paindlik, tasakaalukas ja suure pingetaluvusega1) klienditeenindus (tööde vastuvõtt, remondiaegade broneerimine, autoremondi-, hoolduste ja keretööde remondikalkulatsioonide koostamine, remonttööde kooskõlastamine klientidega, kindlustusjuhtumite vormistamine, arvete- ja aruandluse koostamine) 2) töökoja meister (mehaanikute igapäevatöö organiseerimine s.t tööülesannete jagamine ja vajadusel mehaanikute, plekkseppade ja automaalrite nõustamine, varuosade ja vajalike lisamaterjalide tellimine).ambitsioonikat ja stabiilset töökohta; üle keskmise kõrgemat põhitasu ja vastavalt tulemustele lisatasu; ettevõtte poolseid soodustusi auto kere- ja värvitöödel; ametiautot

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 896 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Andrus Aasamäe, andrus.aasamaeReemplazar por una arrobagmail.com, 5100808

Empresa: ARS Autoteenindus OÜ.

Dirección: Tulika tn 9, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Andrus Aasamäe

Email: andrus.aasamaeReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 5100808.

Ver las 173 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines ofertadas.