Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > cristalero/cristalera > Autotallioviasentaja Liikkuvaan Työhön Turun Seudulle, Lieto

Autotallioviasentaja liikkuvaan työhön Turun seudulle, Lieto

Trabajar de cristalero/cristalera en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Cristaleros › cristalero/cristalera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Lasinasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakkaamme etsii autotallien nosto-ovien asentajaa. Työhön perehdytetään tarkasti, jotta mahdollisuus omatoimiseen asentamiseen saavutetaan. Työntekijä kulkee asentajan mukana oppimassa ja perehtymässä tarvittavan ajan.

Pääasiallinen työtehtäväsi on autotalliovien asentaminen "avaimet käteen" periaatteella. Työt alkavat aina aamulla varastolta, josta haetaan ovet mukaan ja lähdetään työkohteelle asentamaan.

Työssä vaaditaan tarkkaavaisuutta ja omatoimisuutta. Perehdytysjakson jälkeen sinun tulee osata toimia itsenäisesti asennustöissä. Työkohteet vaihtelevat Turun alueella, joten ajokortti on tehtävässä pakollinen. Eduksi katsomme myös mikäli sinulta löytyy kokemusta rakennuspuolen työtehtävistä, ovien ja ikkunoiden asennuksista.

Työsuhde solmitaan aluksi Bolt.Worksin ja työntekijän välille. Työsuhteen edetessä hyvällä tekijällä mahdollisuus siirtyä asiakasyrityksen palkkasuhteeseen.

Hae paikkaa jo tänään BOLT-sovelluksemme tai nettisivujemme kautta ja nappaa tästä hyvä pesti itsellesi!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 293 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:36907a04-7980-476e-94dd-0921a509382d.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Cristaleros › cristalero/cristalera ofertadas.