Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de la publicidad y la comercialización > Autor/autorica Reklamnih Poruka (copywriter)

Oferta de empleo en Croacia de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Autor/autorica Reklamnih Poruka (copywriter)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización.

Traducción de la profesión: Professionals › Business and administration professionals › Sales, marketing and public relations professionals › Advertising and marketing professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Community manager / Copywriter (ž/m)

Što ćeš raditi:

- pisati jedinstvene oglase

- kreativno osmišljavati i kreirati vizuale uz pomoć naših dizajnera

- kreativno osmišljavati nove kampanje s ostatkom tima

- pisati oglase za neke od poznatih tvrtki

- surađivati s članovima tima, komunicirati s klijentima

- izrađivati grafike, e-knjige, newslettere

Ostale potrebne vještine: samostalnost, ambicioznost, motiviranost, visoka razina kreativnosti, razvijena vizualna kultura, osjećaj za reklamno-prodajne vizuale, brzina u radu, fleksibilnost i dobro podnošenje stresa.

Što očekujemo od tebe:

- najmanje 1 godinu iskustva u radu s društvenim mrežama, kreiranju objava, pisanju teksta

- poželjno agencijsko iskustvo

- kreativnost u razmišljanju i pisanju

- obavezno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

- samostalnost u radu

- proaktivnost u poslu

- fair play kolegu/kolegicu

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine.

Uz navedeno, očekujemo da znaš (ili možeš brzo naučiti): - formate, vrste i tipove objava na društvenim mrežama - logiku i svrhu digitalnih i ostalih marketinških kanala - razumijevanje marketinške strategije i provođenje iste u djelo - poznavanje kreativnih i dizajn procesa - sposobnost prezentacije - visok stupanj organizacije

Što ti nudimo:

- radno vrijeme od 8:00 do 16:00 sati, slobodne vikende

- službeni laptop

- stimulacije na plaću, nagrade za učinkovitost i proaktivnost

- mogućnost usavršavanja i napredovanja

- dinamično i pozitivno radno okruženje

- rad s motiviranim kolegama i timski duh

- dodatnu edukaciju u digitalnom marketingu

- mjesto rada Nova Gradiška

Kako se prijaviti?

- ako si se prepoznao/la u ovom natječaju pozivamo te da do 15.05.2024. pošalješ motivacijsko pismo u kojem ćeš pokazati svoju kreativnost na e-mail: posaomediain.hr, s naznakom “Natječaj za posao – Community manager”.

Najbolji kandidati će biti pozvani na razgovor.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: MEDIA IN d. o. o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaomediain.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2531265.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.