Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos > Autonfiksari, Clean Maker Oy, Lokomonkatu 11, Tampere

Autonfiksari, Clean Maker Oy, Lokomonkatu 11, Tampere

Ofertas de trabajo en Finlandia (Pirkanmaa) de operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavadores de vehículos › operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Ajoneuvojen puhdistajat, ikkunanpesijät ym › Ajoneuvojen pesijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Autofiksari

Clean Maker OY on autojen pesu-fiksaus palveluihin erikoistunut yritys.

Autokaupan,uusien ja käytettyjen pesutoimintojen lisäksi palvelemme myös toimialamme kuluttaja-sekä yritysasiakkaita.Tavallisten pesu,puhdistus,verhoilunpesu,kiilloitus,vahaus palveluiden lisäksi tarjoamme myös maalipinnan suojakäsittelyjä,

Toivomma sinulta

-reipasta ja rehtiä asennetta

-oma-aloitteisuutta

-vähintään B-ajokortti pakollinen

-Suomen kieli

Työnkuvaan kuuluvat pesut,sisäpuhdistukset,vahaukset,pintakäsittelyt sekä fiksaukset.

Tarvittaessa työhön perehdytetään.Aikaisempi kokemus eduksi,ei välttämätön.

Kutsumme haastatteluun hakemuksien perusteella.

Kerro itsestäsi ja työkokemuksestasi mahdollisimman perusteellisesti.

Puheluihin emme vastaa.

Hakemukset osoitteeseen

toimistocleanmaker.fi

Lisätietoja yrityksestä

www.cleanmaker.fi

9-17

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Clean Maker Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:4f5d2a1b-9e63-4243-bdcb-419bce0c8a71.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Lavadores de vehículos › operario de limpieza de vehículos/operaria de limpieza de vehículos ofertadas.