Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos > Autonasentaja, Huoltokorjaamo (rengasasentaja), 3 Paikkaa, Nordic Tire & Service Oy, Turku

Demanda de técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Autonasentaja, Huoltokorjaamo (rengasasentaja), 3 Paikkaa, Nordic Tire & Service Oy, Turku

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme rengastyöntekijöitä syys-sesonkiin!

Kokemus/koulutus autoalalta ja rengastöistä on suotavaa, mutta myös muuten tehtäviin halukas ja kykenevä huomioidaan! B-ajokortti on myös suotavaa!

Pääasiallinen työtehtävä on renkaiden kausivaihdot. Työtehtäviin kuuluu osaamistason mukaan myös renkaiden asennukset vanteisiin, tasapainotukset, varastotyöt varastossa/rengashotellissa, pyörien pesua, yleistä paikkojen siistimistä ja autojen siirtämistä.

Työt alkavat säiden mukaan, arviolta lokakuussa tai viimeistään marraskuun alussa.

Paikat täytetään heti sopivien työntekijöiden löydyttyä.

Töitä tehdään lähtökohtaisestit arkisin klo 8-17 välisenä aikana, mutta on hyvä varautua myös lauantai vuoroihin klo. 9.00 - 15.00.

Arvostamme hakijalta:

-Normaalia fyysistä kuntoa (työ on fyysistä ja aktiivista)

-Kokemusta/perustuntemusta renkaan vaihdosta

-Tunnollisuutta ja täsmällisyyttä.

-Aktiivisuutta ja innokasta asennetta työntekoon

-Sosiaalisuutta (työssä myös asiakaskohtaamisia)

-Oma-aloitteisuutta

Hakemukset sähköpostilla osoitteeseen: myyntibestdriveturku.fi

Laitathan selkeästi ja kattavasti tiedot itsestäsi, koulutuksen sekä kokemuksen / CV:n

Palkkaus: TES - Työn kesto n. : 3-8 viikkoa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 290 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Nordic Tire & Service Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:e3b7b805-5ff2-49dd-8f51-8b4008a9910d.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos ofertadas.