Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos > Ajoneuvoasentaja Bmw-korjaamolle, Espoo, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Espoo

Oferta de técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Ajoneuvoasentaja Bmw-korjaamolle, Espoo, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Espoo

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Korjaamopalvelu Ahokas ja Leppänen Oy (Bemarihuolto) on Espoon Kivenlahdessa sijaitseva täyden palvelun BMW & Mini merkkeihin erikoistunut korjaamo.

Autamme nyt Bemarihuoltoa etsimään ajoneuvoasentajaa vakituiseen, kokoaikaiseen työsuhteeseen vahvistamaan ammattitaitoista tiimiä. Etsimämme henkilön tärkein ominaisuus on kiinnostus BMW:n saloihin! Odotamme kuitenkin, että olet hankkinut osaamista merkin parissa jo hieman vaativampienkin huoltojen ja korjausten muodossa, vaikkapa monimerkkikorjaamolla työskennellessäsi. Edellytämme hakijoilta suomen kielen taitoa, muu kielitaito katsotaan eduksi.

Töitä tehdään arkisin klo 8-16 ja työsuhteen aloitusajankohta on neuvoteltavissa. Tueksesi saat osaavat työkaverit ja käyttöösi laadukkaat työvälineet. Palkkauksessa otamme huomioon osaamisen, aikaisemman kokemuksen sekä palkkatoiveen. Korjaamon tiloja ja työkaluja on mahdollista käyttää joustavasti myös vapaa-ajan projekteissa!

Kiinnostuitko? Hae paikkaa oheisen linkin kautta https://www.click-hp.fi/tyopaikat/20582 tai lähettämällä vapaamuotoinen hakemus ja CV sähköpostitse Click Henkilöstöpalveluiden Tiina Rantalalle. Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi .

Kerro hakemuksessa itsestäsi, osaamisestasi sekä aikaisemmasta työkokemuksestasi. Toimi nopeasti, sillä paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Kaikki lisätiedot tehtävästä antaa Clickin rekrytointikonsultti Tiina Rantala p. 050 411 0371. Puhelintiedustelut arkisin klo 13-16.

arkisin 8-16

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 965 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:934dd082-02f8-4420-9628-f74c8aa41441.

Ver las 117 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos ofertadas.