Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos > Autonasentaja Fiksari, Duolog Oy, Vantaa

Autonasentaja fiksari, Duolog Oy, Vantaa. Helsinki-Uusimaa

Contrato en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme VANTAALLE ajoneuvojen (pääasiassa pakettiautot) kuljetuskaluston pieniin fiksauksiin ja mahdollisesti vähän isompiin korjauksiin kykenevää henkilöä.

Tehtävässä vastuullesi kuuluu esimerkiksi:

polttimoiden ja pyyhkijänsulkien ja näihin rinnastettavien tarvikkeiden vaihtaminen

pienten korjaus ja asennustöiden tekeminen (vaativampiakin jos osaamista on)

koko fleetin huoltotarpeiden kartoittaminen ja kirjaaminen

Odotamme sinulta:

kokemusta vastaavista tehtävistä

kykyä hallita kaaosta ja pitää langat käsissä nopeatempoisessa ympäristössä

järjestelmällisyyttä ja täsmällisyyttä sekä joustavuutta

tehokasta työotetta ja positiivista asennetta työhön

Ajoneuvoja on noin 30+ kappaletta. Työtä voi tehdä päivällä, illalla tai yöllä, arkisin ja viikonloppuisin. Sovitaan siitä myöhemmin.

Hommaa on paljon osaavalle tekijälle. Palkkaamme sopivan henkilön työsuhteeseen, mutta tämä työ sopii myös esimerkiksi oman firman kautta työskenteleville (siis yrityksen kautta laskutuskin on ok).

Työ alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä. Ole siis nopea ja hae paikkaa. Kerro hakemuksessasi osaamisesi mahdollisimman hyvin ja miksi sinua motivoi tämä työ. Laita mukaan myös palkkatoiveesi.

LISÄTIEDOT:  Laitathan sähköpostilla mahdolliset kysymykset rekrytointijärjestelmän kautta.

tarkemmin sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Duolog Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:b754af53-9263-4263-a9bf-951abcd8194c.

Ver las 111 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de mantenimiento básico de vehículos/técnica de mantenimiento básico de vehículos ofertadas.