Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles > Automehaanik

Ofertas de empleo en Estonia de técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles

Automehaanik

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised › Masinate mehaanikud ja lukksepad › Mootorsõidukite mehaanikud ja lukksepad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Autoremonditööline

Tööülesanded:

• Diagnoosida sõidukeid ja tuvastada probleeme

• Teostada hooldus- ja remonditöid vastavalt klientide nõudmistele ja sõidukite vajadustele

• Teha kindlaks vajalikud varuosad ning teostada nende paigaldamist

• Tagada tööde kvaliteet ja klientide rahulolu

• Töötada koos meeskonnaga ja järgida ettevõtte protseduure ja juhiseid

Omalt poolt pakume: Konkurentsivõimeline palk ja preemiad:

• Pakume konkurentsivõimelist töötasu, mis vastab

töötaja kogemustele ja oskustele.

• Tulemuspõhised preemiad ja boonused vastavalt saavutustele ja panusele.

Muud nõuded:

1. Tehnilised oskused:

• Diagnostika: Oskus kasutada diagnostikaseadmeid sõidukite probleemide tuvastamiseks.

• Remondi ja hooldustööd: Kogemus mootori, pidurite, vedrustuse ja elektrisüsteemide remondis ja hoolduses.

• Varuosade paigaldamine: Teadmised ja kogemused varuosade asendamises ja paigaldamises.

2. Kogemused:

• Autoremondi töökogemus: Vähemalt 5 aastat

kogemust autoremonditöölisena.

• Klienditeenindus: Kogemus klientidega suhtlemisel ja nende nõustamisel.

3. Teadmised:

• Autode ehitus: Teadmised sõidukite ehitusest ja tööpõhimõtetest.

• Ohutusnõuded: Ohutusnõuete ja -protseduuride

järgimine.

4. Peamised isikuomadused:

• Kohusetunne ja täpsus: Tähelepanu detailidele ja tööde korrektne täitmine.

• Hea suhtlemisoskus: Suutlikkus tõhusalt suhelda

kolleegide ja klientidega.

• Meeskonnatöö: Valmidus töötada meeskonnas.

Kasuks tulevad oskused ja kvalifikatsioon:

1. Täiendavad tehnilised oskused:

• Spetsiifilised remonditööd: Oskused teatud

autobrändide või mudelite remondis.

• Keevitamine: Oskus teostada keevitustöid.

2. Täiendavad teadmised:

• Uued tehnoloogiad: Teadmised kaasaegsete sõidukite elektroonika ja tarkvara süsteemidest.

• Keeleoskus: Inglise või vene keele oskus.

3. Täiendavad isikuomadused:

• Probleemilahendus: Võime kiiresti lahendada tehnilisi probleeme.

• Koolitused: Täiendkoolituste ja sertifikaatide omamine autoremondi valdkonnas.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b1.

Empleador: EasyDrive OÜ (http://Easy-Drive.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37258504682
  • Correo electrónico: Easydriveougmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1577487.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles ofertadas.