Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > ingeniero técnico de automatización/ingeniera técnica de automatización > Automatyk

Automatyk. Pomorskie. Polonia

Empleos en Polonia (Pomorskie) de ingeniero técnico de automatización/ingeniera técnica de automatización

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero técnico de automatización/ingeniera técnica de automatización.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Konserwacja, modernizacja i udoskonalanie maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów. Analiza przyczyn powstania awarii. Uruchamianie maszyn i kontrola działania. Przygotowanie specyfikacji materiałów. Prace zdawcze i związane z uruchomieniem systemów. Praca w godzinach: 6:00-13:30 i 13:00-21:30 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne

- pozostałe: wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika, automatyka), doświadczenie w dziedzinie automatyki przemysłowej, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną z zakresu automatyki i elektroniki, uprawnienia kwalifikacyjne elektryczne (minimum do 1 kV), umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość do pracy w systemie zmianowym, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Aplikacja przez link: https://www.remontowa.com.pl/career/oferty-pracy/

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 388 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: GDAŃSKA STOCZNIA "REMONTOWA" IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1847StPr/24/8220.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero técnico de automatización/ingeniera técnica de automatización ofertadas.