Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Automaatikainsener

Automaatikainsener. Estonia

Demanda de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Luua, hooldada ja arendada automaatikasüsteeme masinatootmisettevõttes.

Tööülesanded: Otsime oma meeskonda, kelle tööülesanne on mehhatrooniliste seadmete ja süsteemide koostamine, kasutamine ja testimine, kindlustamaks nende tõrgeteta toimimine.

Omalt poolt pakume: Pakume konkurentsivõimelist töötasu ja enesearengut.

Väikest ja toetavat meeskonda.

Töötamist ühes vahetuses tööpäevadel ja -ajal.

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Muud nõuded: Soovime asjatundjat, kes oskab oma tööd

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OÜ PereTec (http://www.peretec.eu).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256156144
  • Correo electrónico: mareperetec.eu

Identificador de la vacante:1447102.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.