Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > pintor de vehículos/pintora de vehículos > Automaalari / Peltiseppä, Hs Kytkintien Automaalamo Oy, Helsinki

Ofertas en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de pintor de vehículos/pintora de vehículos

Automaalari / Peltiseppä, Hs Kytkintien Automaalamo Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Barnizadores y afines › pintor de vehículos/pintora de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Ruiskumaalaajat ja -lakkaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kytkintien Automaalaamo Oy Helsingissä tarvitsee Automaalarin / Peltisepän

Haemme ammattilaista automaalariksi, jolla on kokemusta alalta sekä kokemusta erityisesti henkilö- ja pakettiautojen maalauksesta.

Mikäli sinulla on pitkäaikaista työkokemusta, se on plussaa.

Toivomme sinulta hyviä yhteistyö- ja vuorovaikutustaitoja, asiantuntemusta, täsmällisyyttä, joustavuutta, ystävällisyyttä ja hyvää asiakaspalvelutaitoa.

Teemme automaalauksia ja korin korjauksia. Mukaan kuuluvat esim. puskurien ja muiden korinosien mm. muovi- ja tai pohjustustyöt.

Tarjoamme oikealle henkilölle joustavan sekä turvallisen työympäristön.

Tärkeää on ennen kaikkea hyvä asenne, ammatillinen koulutus on eduksi, mutta ei välttämätön. Voit myös olla ammattiin itseoppinut.

Tiedustelut ja yhteydenotot puhelimitse:

Karzan Kadir, Puh: (050) 3366438

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: HS Kytkintien Automaalamo Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:fba9af53-63a6-4efd-954e-968c86fbe2c5.

Ver las 68 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Barnizadores y afines › pintor de vehículos/pintora de vehículos ofertadas.