Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vigilante de seguridad > Piirivartijoita Mobile Ja 24patrol Tehtäviin.turku, 3 Paikkaa, Securitas Oy, Turku, Turku

Ofertas de vigilante de seguridad en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Piirivartijoita Mobile Ja 24patrol Tehtäviin.turku, 3 Paikkaa, Securitas Oy, Turku, Turku

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Suojelu- ja vartiointityöntekijät › Suojelu- ja vartiointityöntekijät › Vartijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Yrityksen kuvaus

Securitas on Suomen johtava turvallisuuspalveluyritys. Tuotamme monipuolisia, laadukkaita ja yksilöllisiä turvallisuuspalveluja yrityksille, yhteisöille, julkiselle sektorille sekä kuluttajille.

Työpaikan kuvaus

24Patrol-vartijan tehtävissä vastaat henkilöturvallisuudesta asiakaskohteissa. Työvuoron aikana suoritettavilla toistuvilla asiakaskäynneillä vaikutat kohteiden henkilöstön sekä asiakkaiden turvalliseen työympäristöön sekä sujuvaan arkeen. Kohteilta tulevat vartijakutsut ovat myös merkittävä osa 24Patrol-vartijan työvuoroa. Työvuorot ajoittuvat pääsääntöisesti päivä- sekä ilta-aikaan.

Mobile Patrol-vartijan tehtävissä vastaat useiden asiakaskohteidemme kiinteistöturvallisuudesta. Suoritat työvuoron aikana toistuvia ennalta suunniteltuja kierroksia, joilla varmistetaan asiakkaan turvallisuustarpeen täyttyminen sovittujen ohjeiden mukaisesti. Reagointi asiakaskohteelta tuleviin kiinteistöjen hälytystehtäviin (esim. ovenavaus, murto-, tai palohälytys) on oleellinen osa Mobile Patrol-vartijan työtehtävää. Työvuorot ajoittuvat yöaikaan.

Työ on nopeaa, liikkuvaa sekä tarjoaa laajan näkökulman turvallisuusalan tehtäväkentästä.

Pätevyys

Edellytämme voimassa olevaa vartijakorttia, ajokorttia (B) sekä nuhteetonta taustaa.

Tarjoamme näköalapaikan yksityiselle turvallisuusalalle, mielenkiintoisia ja monipuolisia työtehtäviä sekä hyvät mahdollisuudet itsesi kehittämiseen ja työkokemuksen kartuttamiseen. Tueksesi saat suuren ja vakavaraisen konsernin, joka luo puitteet työssä menestymiseen. Saat kattavan perehdytyksen tehtävään sekä käyttöösi alan parhaat työvälineet.

Lisätiedot

Täytä hakemus tehtävään oheisen linkin kautta. Toimithan nopeasti, sillä avoimet paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

Jos kaipaat lisäinfoa, laita sähköpostia osoitteeseen mari.vahlstensecuritas.fi

Huomioithan kuitenkin, että toivomme hakemukset sähköisen järjestelmämme kautta.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 287 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Securitas Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:bde39878-7bdf-422d-ade1-a84936c5e471.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.