Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > chófer privado/choferesa privada > Autojuht

Autojuht. Estonia

Búsqueda en Estonia de chófer privado/choferesa privada

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › chófer privado/choferesa privada.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid › Sõiduauto-, paketiauto- ja mootorrattajuhid › Sõiduauto-, takso- ja paketiauto juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sotsiaaltransport, suvine asenduskoht

Tööülesanded: Autojuhi tööks on valla transpordivahendiga sotsiaaltransporditeenuse osutamine Eesti piires vastavalt sõidugraafikule.

Omalt poolt pakume: • vastutusrikast ja mitmekesist tööd toetavas kollektiivis;

• erinevaid sportimisvõimalusi.

Muud nõuded: Sobival kandidaadil on:

• B-kategooria juhiload;

• vähemalt 5-aastane autojuhtimise kogemus;

• valmisolek osutada teenust nii linna- kui maanteesõitudel (sh Tallinnas);

• eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;

• kohusetunne ja ajaplaneerimise oskus.

Nõuded kandidaadile:

Kandidaat esitab karistrusregistrist väljavõtte, mis näitab, et tema suhtes ei ole alustatud kriminaalmenetlust süüdistatavana kuriteos, mille eest seadus näeb karistusena ette vangistuse ja ta pole süüdi mõistetud tahtlikult toimepandud kuriteos, mille karistusandmed ei ole karistusregistrist karistusregistri seaduse kohaselt kustutatud.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Lääne-Harju Vallavalitsus (https://laaneharju.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: marily.haitsonlaaneharju.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1579478.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › chófer privado/choferesa privada ofertadas.