Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Herramentistas > Atsledznieks

ATSLEDZNIEKS. LATVIJA. Letonia

Oferta en LATVIJA (Letonia) de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Metālapstrādes, mašīnbūves un radniecīgo profesiju strādnieki : Kalēji, instrumentu izgatavotāji un radniecīgo profesiju strādnieki : Instrumentatslēdznieki un tiem radniecīgu profesiju strādnieki

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA Taronprom Construction mekle darbiniekus savai komandai.

Prasibas

 * Darba pieredze atsledznieka amata ne mazak par 3 gadiem

 * Augsta atbildibas sajuta

 * Speja darboties komanda

 Mes piedavajam:

 * Labu atalgojumu sakot ar 926,00 EUR pirms nodoklu ieturešanas

 * Darbu ar jauno metala apstrades tehniku un iericem

 * Nodrošinasim ar aizsardzibas materialiem un specapgerbu

 Ludzam sutit savas CV uz epastu nat.gort

Fecha de inicio: 26/06/2018.

Nº de vacantes: 30.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Empresa: Taronprom Construction, SIA.

Dirección: Rencenu iela 8, Riga.

Ver las 451 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.