ATSLEDZNIEKS. LATVIJA. Letonia

Contratación en Letonia (LATVIJA) de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Metālapstrādes, mašīnbūves un radniecīgo profesiju strādnieki : Kalēji, instrumentu izgatavotāji un radniecīgo profesiju strādnieki : Instrumentatslēdznieki un tiem radniecīgu profesiju strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Orkla Foods Latvija ir viens no modernakajiem un lielakajiem edienu, ediena piedevu, sulu un bezalkoholisko dzerienu ražotajiem Latvija un ari Baltijas valstis. Uznemums ar nosaukumu Orkla Foods Latvija strada kopš 2016.gada sakuma, kad tika pabeigta Orkla grupai piederošo kompaniju SIA Spilva un AS Gutta apvienošana viena uznemuma. Jau vairak neka 20 gadus Latvija un ari tas kaiminvalstis ir pazistami un iecieniti uznemuma zimoli un produkti. Savukart mates uznemums Orkla ir vadošais

Fecha de inicio: 24/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Orkla Foods Latvija, SIA.

Dirección: Zvaigžnu iela 1, Spilve, Babites pag., Babites nov.

Ver las 554 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.