Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Dietistas y nutricionistas > Asystent Dietetyka

Asystent dietetyka. Polonia

Ofertas de Dietistas y nutricionistas en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas.

Specjaliści : Specjaliści ochrony zdrowia : Inni specjaliści ochrony zdrowia : Dietetycy i żywieniowcy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa klienta w zakresie doboru odpowiedniej diety według potrzeb klienta.

Dobór i sprzedaż suplementów, obsługa kasy fiskalnej.

Praca w poniedziałek i piątek w godzinach 8.00-16.00, wtorek i czwartek 11.00-19.00 oraz w środy 10.00-18.00.

Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane- umiejętności: Otwartość - pożądane; komunikatywność - pożądane; sumienność - pożądane- pozostałe: Konieczne wykształcenie przynajmniej średnie o profilu dietetyka lub mile widziane wyższe.

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: ANNA BREJCZAK.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1659StPr/19/0571.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas ofertadas.