Demanda de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes en Pomorskie (Polonia)

Asystent/ka Ds. Administracyjnych

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.
Pracownicy biurowi : Inni pracownicy biurowi : Inni pracownicy biurowi : Pracownicy pomocniczy gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Przyjmowanie i rejstracja zleceń w firmie świadczącej usługi tłumaczeń specjalistycznych, fakturowanie, obsługa korespondencji, rozliczanie zewnętrznych dostawców, prowadzenie kalendarza, kontakty z biurem rachunkowym, prowadzenie korespondencji e-mail z polskimi i zagranicznymi kontrahentami, prace biurowe związane z obsługą i funkcjonowaniem biura, wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: dobra znajomość pakietu MS Office - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel, skrupulatność, systematyczność, zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, odpowiedzialność, praca w godz.8.30-16.30 od pn-pt.Miejsce pracy: Gdańsk Południe.Kontakt: cv na adres: a.grablewskaReemplazar por una arrobaiuridico.pl Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80802 - wymagane dokumenty: cv prosze o przesłanie cv na adres danuta.wilczewskaReemplazar por una arrobagup.gdansk.pl w temacie wpisując nr oferty stpr 17/8706 - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 495 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2500.0 PLN mínimo y 2500.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Danuta Wilczewska-GOSTOMSKA, tel.: 587325315, email: danuta.wilczewskaReemplazar por una arrobagup.gdansk.pl

Ver las 117 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.