Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > ayudante de cocina > Astiahuoltaja, Oulu

Contrato en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia) de ayudante de cocina

Astiahuoltaja, Oulu

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiötyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme astiahuoltajaa keittiön työtehtäviin.

Tehtävään saa perehdytyksen, joten aiempi työkokemus ei ole välttämätön. Hyvällä asenteella pääsee jo pitkälle!

Pääasialliset työtehtävät koostuvat astioiden tiskauksesta sekä mahdollisesti muista keittiön työtehtävistä.

Tarjoamme:

- Mukavan porukan ja mahdollisuuden pitkäaikaiseen työsuhteeseen

- Bonusohjelman jäsenyys Boltin kautta

- Työntekijäedut sovelluksessa

Toivomme hakijoilta:

- Aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä

- Kykyä itsenäiseen työskentelyyn

- Reipas työtahti

Työn kesto vaihtelee työkohteittain. Työ on pääosin keikkaluonteista ja työ painottuu arkipäiville.

Lisätietoja kyseisestä työpaikasta voit kysyä sähköpostitse osoitteesta jenny.sarajarvibolt.works

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 200 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:7ec74b8e-f20a-4171-b755-79e7b4a9c1df.

Ver las 459 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › ayudante de cocina ofertadas.