Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Tenedores de libros > Računovođa M/ž

RAČUNOVOĐA M/Ž. Croacia

Oferta de empleo de Tenedores de libros en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Studenac zajedno s Radenskom postao je jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u regiji Radenska Adriatic. Glavni su im proizvodi svjetski poznata mineralna voda Studenac i Radenska Classic u premium kategoriji, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Za naš odjel računovodstva u Lipiku raspisujemo natječaj za radno mjesto

RAČUNOVOĐA

Mjesto obavljanja posla: Lipik

Opis rada:

Računovodstvo smo s velikim obuhvatom različitih poslovnih događaja, zato smo u stalnoj potrazi za računovođama i spremni se prilagoditi Vašim afinitetima i iskustvima u različitim područjima računovodstva, pomoći Vam pri upoznavanju s našim poslovanjem i poslovima našeg računovodstvenog tima, zajedno s Vama učiti i proširivati naše i Vaše znanje.

Tražimo nove članove tima za obavljanje računovodstvenih poslova, a ovisno o Vašim preferencijama, Vašem znanju i iskustvima to mogu biti poslovi: iz područja robno-materijalnog računovodstva i/ ili računovodstva glavne knjige, obračuna i kontrole PDV-a i posebnih poreza.

  • Poslovi robno-materijalnog računovodstva kod nas obuhvaćaju :

kontrola i knjiženja ulaznih računa (nabavne kalkulacije za zalihe) ; priprema , prikupljanje i arhiviranje ostale knjigovodstvene dokumentacije vezano uz kretanje zaliha materijala, proizvoda i trgovačke robe; sudjelovanje u mjesečnom zaključku; izrada izvještaja o kretanjima i vrijednosti zaliha za reviziju; prikupljanje i arhiviranje dokumentacije vezano uz upotrebu zaliha za vlastite aktivnosti i potrebe; praćenjei dokumentiranje namjene potrošnje određenih zaliha vezano uz oporezivanje; organizacija i priprema godišnjih inventura; posebni porezi na bezalkoholna pića i kavu, trošarina na alkohol; sudjelovanje kod izrade Intrastat obrasca.

  • Poslovi računovodstva glavne knjige i PDV-a obuhvaćaju: kontrola i knjiženje ulaznih računa ; knjiženje i obrada ostale knjigovodstvene dokumentacije; prepoznavanje i definiranje transakcija s obzirom na oporezivanje PDV-om i ostalim porezima; priprema podloga za mjesečno ukalkuliranje nefakturiranih troškova; vođenje glavne knjige i usklade s državnim institucijama , praćenje aktivnih razgraničenja troškova ; samostalna izrada poreznih i ostalih propisanih izvješća i/ ili sudjelovanje u izradi različitih izvješća ( ovisno o kompetencijama ) ; sudjelovanje u mjesečnom zaključku i zaključku godine , usklađenje s drugim članicama grupe; sudjelovanje i priprema bilješki za kvartalno i godišnje izvještavanje matice i lokalno izvještavanje

Očekuju Vas i:

  • sudjelovanje u radu s poreznom upravom , carinskom upravom , revizorom i poreznim savjetnicima
  • primjena i praćenje računovodstvenih standarda i poreznih propisa
  • sudjelovanje u razvoju računovodstvenih procedura prilagođenih zahtjevima internog izvještavanja, izvještavanje matica i zahtjevima lokalnih poreznih propisa
  • ostali računovodstveni / administrativni poslovi, koordinacija s odjelom kontrolinga i rad u računovodstvenom timu

Područje rada:

  • računovodstvo

Od vas očekujemo:

  • VSS/VŠS/SSS,
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva u računovodstvu,
  • Poznavanje i razumijevanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa
  • dobra osposobljenost za rad s uredskim alatima (Excel, Word)
  • dobro znanje engleskog jezika (na nivou razumijevanja i pisane komunikacije)
  • samostalnost, samoinicijativnost , osobna odgovornost , usmjerenost na detalje, fleksibilnost i ažurnost su ključne karakteristike Vaše osobnosti

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme od godine dana s punim radnim vremenom, uz probni rad od 6 mjeseci. Nakon isteka jednogodišnjeg razdoblja mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
  • početna plaća prema dogovoru, ovisi o prethodnom iskustvu i znanjima,
  • atraktivni paket dodatnih beneficija za naše zaposlenike (kvartalni bonus za postignuća, regres za godišnji odmor, ljetovanje, dodatne nagrade poslodavca u toku godine, nagrađivanje lojalnosti poslodavcu, besplatna konzumacija bezalkoholnih pića na poslu , kuhani dnevni obrok u našem restoranu )
  • godišnji razgovor sa svakim zaposlenikom osobno , svake kalendarske godine, čiji je cilj praćenje zadovoljstva i napretka zaposlenika
  • razvoj stručnih , osobnih i komunikacijskih kompetencija , rad u dinamičnom sektoru proizvodnje i trgovine pićima, stjecanje znanja u SAP-u i drugim atraktivnim digitalnim alatima,
  • rad u uhodanom timu, aktivna komunikacija interna i eksterna , dinamičan posao, razmjena znanja i iskustava u internacionalnom okruženju, dostupni različiti alati za komunikaciju, poslovanje u EU okruženju
  • svakodnevna komunikacija s kolegama iz drugih odjela u Hrvatskoj, aktivna svakodnevna komunikacija s kolegama iz Slovenije, a povremeno i iz Češke i Slovačke

Prijave s vašim kontaktima (tel. brojem, elektroničkom adresom) i opisom dosadašnjih iskustava primamo do 06.05.2024. na: kadri.studenacradenska.com , pri čemu u naslovu elektroničke pošte navedite: »Računovođa«

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: STUDENAC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Matije Gupca 120

Zamolba: Matije Gupca 120;34551 Lipik

Email: kadri.studenacradenska.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494578.

Ver las 175 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.