Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Asistent/ica-njegovatelj/ica

ASISTENT/ICA-NJEGOVATELJ/ICA. Croacia

Oferta de empleo de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti: završeno osnovnoškolsko obrazovanje, završeno osposobljavanje za osobnog asistenta osobama s intelektualnim teškoćama ili njegovateljski tečaj, zdravstvena sposobnost, da ne postoji zapreka iz čl. 261 Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 46/22, 119/22, 71/23).

Opis posla: asistent je korisnicima s intelektualnim i/ili pridruženim teškoćama u pružanju socijalne usluge "odmor od skrbi", pruža podršku u svakodnevnim aktivnostima u obitelji i u zajednici.

Na natječaj se mogu prijaviti i kandidati bez završenog osposobljavanja za osobnog asistenta osobama s intelektualnim teškoćama ili njegovateljskog tečaja pod uvjetom da isti polože u određenom roku

Uz pisanu prijavu/zamolbu na natječaj treba priložiti sljedeće dokumente (neovjerene preslike): životopis, dokaz o završenom obrazovanju, uvjerenje o završenom osposobljavanju za osobnog asistenta osobama s intelektualnim teškoćama ili njegovateljski tečaj, potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu, uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, ne starije od 30 dana.

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Centar za rehabilitaciju Zagreb kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN br. 106/12 – pročišćen tekst) i Opće uredbe EU 2016/679.

Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na razgovor i pisanu provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17,98/19, 84/21), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 102. stavkom 1. Zakona link https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) u prijavi na javni natječaj dužan/a je pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) uz prijavu na javni natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Prije sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom zatražit će se izvornici navedenih dokumenata.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja preporučeno poštom, osobno, na adresu: Centar za rehabilitaciju Zagreb, Orlovac 2, Zagreb ili putem elektoničke pošte: odmorodskrbi.crzgmail.com s naznakom: »Za natječaj - asistent-njegovatelj«.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati, a o rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web-stranice Centra za rehabilitaciju Zagreb https://www.crzagreb.hr/https://

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Centar Zagreb.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Centar za rehabilitaciju Zagreb, Orlovac 2, Zagreb

Email: odmorodskrbi.crzgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2516371.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.