Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Asistent/ica Za Marketing / Digitalni Marketing Kluba

ASISTENT/ICA ZA MARKETING / DIGITALNI MARKETING KLUBA

Oferta en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Aeroklub SLOBODAN PAD je u potrazi za osobom koja će upotpuniti klub sa svojim znanjem, vještinom i entuzijazmom na poziciji asistenta za MARKETING / DIGITALNI MARKETING. Aktivnosti našeg kluba su padobranski tandem skokovi, škola padobranstva, letenje u zračnom tunelu kao i sportsko rekreativno skakanje. Što očekujemo od Vas, što Vas očekuje i što Vam možemo ponuditi pročitajte u nastavku.

 Od Vas očekujemo:

• da ste komunikativna, pouzdana, iskrena, lojalna i multitasking osoba te timski igrač

• da ste visoko motivirani za ovu poziciju i spremni usvojiti nova znanja te u zadanom periodu ispuniti radne zadatke i ciljeve

• da imate radnu naviku te određene organizacijske i samoinicijativne sposobnosti

• da posjedujete određenu razinu znanja o tehnici (kamere i fotoaparati)

• da s lakoćom podnosite rad pod pritiskom

• da odlično baratate sa osnovnim znanjem rada na računalu sa MS WIN 8.1 operativnim sustavom, MS Office paketom programa

• da odlično baratate engleskim jezikom u govoru i pismu

• da imate završen određeni stupanj edukacije iz područja marketinga i digitalnog marketinga

• da imate B kategoriju vozačke dozvole

Poslovi koji vas očekuju unutar naših klupskih aktivnosti:

• sve vezano uz ponude klupskih aktivnosti (internet, agencije,događaji, partneri)

• sve vezano uz digitalni marketing - Google ads, Facebook ads, Google analytics

• sve vezano uz društvene mreže (FB, twitter, Instagram, You Tube, Tripadvisor)

• osnovna obrada foto i video materijala za potrebe marketinga

• poslovi vezani uz ponude klupskih aktivnosti (uvjeti, internet, agencije, događaji, partneri)

• poslovi vezani uz  web stranice kluba (CMS wordpress ažuriranje, promjene)

• poslovi vezani uz kontakt sa partnerima kluba

• poslovi u sklopu promotivnih aktivnosti kluba na događajima

• poslovi vezani uz organizaciju skakanja na aerodromu / uredu prema potrebi

Nudimo:

• rad u jedinstvenoj sredini i atmosferi koja zrači ADRENALINOM !

• fixno primanje + bonus ovisan o ostvarenim rezultatima

• probni period uz ugovor na određeno vrijeme sa mogućnosti stalnog zapošljavanja i napredovanja na poziciju Voditelja marketinga kluba

• mogućnost besplatnog tandem skoka padobranom / početnog tečaja padobranstva

• mogućnost putovanja u sklopu klupskih aktivnosti unutar Hrvatske (preko ljeta smo na Jadranu! ) i u inozemstvu

Prednost dajemo osobama sa sljedećim znanjem, iskustvom i vještinama:

• visokomotivirane osobe koje su spremne uložiti vrijeme i energiju u potrebnu edukaciju za iznad navedene poslove te ih spremni savladati u kratkom roku

• osobe sa iskustvom u digitalnom marketingu (Google ads, Facebook ads, Mailchimp)

• osobe sa iskustvom u radu sa CMS Divi Wordpress aplikacijom

• osobe sa iskustvom u foto i video obradi (Npr. Adobe Photoshop, Sony Vegas)

• osobe avanturističkog duha

• osobe sa žarkom željom za padobranstvom i zračnim sportovima

Vaša glavna obaveza kao asistenta za MARKETING poslove kluba će biti stvari vezane uz digitalni marketing i marketing aktivnosti kluba. Uz tu obavezu ste još zaduženi za određene druge poslove u organizaciji skakanja i uredu.

Jako nam je važno da svoju ulogu shvatite maksimalno ozbiljno i da svoj posao radite maksimalno posvećeno i profesionalno i da na vas možemo 100% računati i pouzdati se.

Ukoliko se vidite u iznad opisanoj poziciji i spremni ste na jedno potpuno novo, drugačije radno mjesto i iskustvo u životu molimo da nam se javite email-om sa vašim životopisom, referencama i jedinstvenom zamolbom na posaoslobodanpad.hr sa naslovom Prijava za MARKETING poslove kluba.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: AEROKLUB SLOBODAN PAD.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.