Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Asistent/asistentica U Odjelu Nabave Za Vanjske Suradnike

ASISTENT/ASISTENTICA U ODJELU NABAVE ZA VANJSKE SURADNIKE

Oferta de empleo en Croacia de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: Vaš posao zahtjevat će suradnju sa odjelom proizvodnje i kvalitete. Jedan od zadataka biti će praćenje termina i pribavljanje komada i komponenata u skladu s istima (prema rasporedu). Traženje novih dobavljača, ocjenjivanje istih i surađivanje sa postojećima. Fokus Vašeg rada jest u pronalaženju novih dobavljača koji će svojim radom i kvalitetom izrade odgovarati našim standardima. Samostalno kreiranje upita, pregovaranje oko cijene i izrada narudžbi. Potraga za alternativnim dobavljačima ili novim dobavljačima. Pregovaranje sa internim odjelima.

Uvjeti:

- prednost kandidatima/kandidatkinjama koji/koje imaju obrazovanje strojarski tehničar (m/ž)

- odlično poznavanje strojarskih pozicija

- spremnost na timski rad

- dobre komunikacijske vještine, spremnost na rješavanje problema

- njemački i engleski jezik u govoru i pismu

- prednost ima i poznavanje talijanskog jezika

- dobra informatička pismenost

- spremnost na uredski / terenski rad.

Nudimo:

  • Prijava na puno radno vrijem te ugovor na neodređeno vrijeme
  • Putni troškovi plaćeni u cijelosti
  • Ostali neoporezivi dodaci na plaću

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kostwein - proizvodnja strojeva d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zamolbakostwein.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2563214.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.