Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > despachador de transporte aéreo/despachadora de transporte aéreo > Asiakaspalveluhenkinen Ajojärjestelijä, Hinausautokeskus Oy - Bärgningsbilcentralen Ab, Helsinki

Asiakaspalveluhenkinen ajojärjestelijä, Hinausautokeskus Oy - Bärgningsbilcentralen Ab, Helsinki

Vacante en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de despachador de transporte aéreo/despachadora de transporte aéreo

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte › despachador de transporte aéreo/despachadora de transporte aéreo.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Laskennan ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Kuljetuksen ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Kuljetuksen toimistotyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakaspalveluhenkistä ajojärjestelijää vakituiseen työsuhteeseen. Tarjoamme mielenkiintoisen, itsenäisen ja vastuullisen työn ja mukavat työkaverit.

Työnkuvaus

Työ sisältää ensisijaisesti tilausten käsittelyä sekä tehtävien ohjausta hinausautonkuljettajille ja tiepalvelumekaanikoille. Työvuorot ajoittuvat arkisin ja viikonloppuisin 7:00 - 23:00 välille. Työvuorojen pituudet vaihtelevat 8-12 tunnin välissä.

Työpaikka sijaitsee Helsingin Ala-Tikkurilassa. Mahdollisuus etätyöhön.

Hakijalta odotamme

hyvää pääkaupunkiseudun tuntemusta

sujuvaa englannin ja suomen kielen taitoa

autotekniikan tuntemusta

oma-aloitteisuutta, järjestelmällisyyttä ja asiakaspalveluhenkisyyttä

tietotekniikan perustaitoja

paineensietokykyä ja nopeaa reagointikykyä muuttuviin tilanteisiin

Työntekijälle tarjoamme:

Kattavan perehdytyksen työhön

Monipuolista ja haastavaa työtä

Nuorekkaan ja rennon työilmapiirin

Kilpailukykyinen palkkauksen

Työsuhdepyöräedun (verotusarvo)

Lounasedun (verotusarvo)

Vapaa-ajan tapaturmavakuutuksen

aamu- ja iltavuoroja, viikonloppuja

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 940 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Hinausautokeskus Oy - Bärgningsbilcentralen Ab.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2dcdce3b-1611-4f1e-81d5-f2de4b9c38ae.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte › despachador de transporte aéreo/despachadora de transporte aéreo ofertadas.