Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > empleado de servicio de venta de entradas/empleada de servicio de venta de entradas > Asiakaspalvelija

Asiakaspalvelija. Varsinais-Suomi. Finlandia

Ofertas de trabajo de empleado de servicio de venta de entradas/empleada de servicio de venta de entradas en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Cajeros y expendedores de billetes › Cajeros y expendedores de billetes › empleado de servicio de venta de entradas/empleada de servicio de venta de entradas.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Kassanhoitajat ja lipunmyyjät › Kassanhoitajat ja lipunmyyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Forum Marinum on meren puolella. Liity joukkoomme ja pääset mukaan näyttämään, mikä meressä on parasta ja ihmeellistä!

Forum Marinumin merellinen kortteli tarjoaa kaupunkilaisille ja matkailijoille monipuolisia merellisiä elämyksiä. Forum Marinumissa on nähtävää ja koettavaa vaikka moneksi päiväksi.

Forum Marinum säätiö hakee asiakaspalvelijaa määräaikaiseen työsuhteeseen ajalle 26.8.2024 - 16.1.2025. Museon asiakaspalvelijana tehtäviisi kuuluu näyttelyiden ja museolaivojen lipunmyynti, avoinna pito sekä opastusten vetäminen ja valvonta. Työ sisältää säännöllistä viikonlopputyötä museon ollessa auki tiistaista sunnuntaihin klo 10 - 18. Tämän lisäksi työhösi saattaa sisältyä satunnaista työtä aukioloaikojen ulkopuolella erilaisten Merikeskuksessa järjestettävien tapahtumien vuoksi.

Menestyt tehtävässä hyvin, jos nautit opastamisesta, sinulla on hyvät sosiaaliset taidot, kyky itsenäiseen työskentelyyn sekä hyvä suullinen kotimaisten kielten ja englannin kielen taito. Muu kielitaito katsotaan eduksesi. Aiempi kokemus kulttuuriperintöalalta ja asiakaspalvelusta katsotaan eduksesi.

Toimita hakemuksesi otsikolla ASIAKASPALVELIJA 30.6. mennessä sähköpostitse osoitteeseen rekryforum-marinum.fi .

Lisätietoja työstä ja työtehtävistä antaa museolehtori Noora Rummukainen p. 044 3424 510. Paikka täytetään sopivan hakijan löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 312 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Empleador: Forum Marinum säätiö - Stiftelsen Forum Marinum - The Forum Marinum Foundation sr.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:240fe3aa-f0fa-41b1-b9c9-34d86b1edfd0.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Cajeros y expendedores de billetes › Cajeros y expendedores de billetes › empleado de servicio de venta de entradas/empleada de servicio de venta de entradas ofertadas.