Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Asentaja, Raskas Autokalusto, Lk Urakointi Oy, Valkeakoski, Valkeakoski

Ofertas de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos en Pirkanmaa (Finlandia)

Asentaja, Raskas Autokalusto, Lk Urakointi Oy, Valkeakoski, Valkeakoski

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

LK Urakointi Oy tarjoaa infra-alan pääurakointia Pirkanmaalla ja Länsi-Suomen alueella. Asiakkainamme ovat teollisuus- ja rakennusalan yritykset sekä julkiset yhteisöt. Ammattitaitoisella henkilöstöllä sekä monipuolisella omalla ja uudella kalustolla pystymme vastaamaan asiakkaidemme tarpeisiin.

Etsimme joukkoomme Raskaan kaluston Asentajaa Valkeakosken toimipisteelle.

Odotamme sinulta mm. seuraavia pätevyyksiä

- Hitsaustaito (Raskaan kaluston korjaus, kauhat, lisälaitteet yms)

- Myös pakettiautojen- ja pienkaluston korjaus/Huolto

- Kaivinkoneiden korjaus ja huolto

- Kuorma-autojen korjaus

'Kalustomme koostuu 17 kpl kaivinkoneesta, 5 kpl pyöräkuormaaja/Kurottaja, 5 kpl kuorma-autoa ja 25 kpl pakettiautoa.

Odotamme, että raskaan kaluston tekniikka on sinulle tuttua, mutta kärsivällisyys ja taidot mahdollistaa myös pienkaluston korjaukset.

Raskaan kaluston korjaamo sijaitsee Valkeakoskella, mutta myös kenttä huoltotyö kuuluu toimenkuvaasi.

Tarjoamme sinulle mahdollisuuden tulla mukaan osaavaan ja ammattitaitoiseen tiimiimme, kunnioitettavan ja pitkän historian omaavan yrityksen palvelukseen.

LK Urakointi Oy tarjoaa sinulle:

- Vakituisen työsuhteen vakavaraisessa yrityksessä

- Hyvän työyhteisön ja osaavan tiimin

- Vaihtelevat työpäivät ja monipuolisen työympäristön.

Työsuhde on kokopäivätyötä ja toivomme sinulta joustavuutta työaikojen suhteen.

Paikka täytetään sopivan henkilön löydettyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: LK Urakointi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:508d811f-15fd-47d3-945a-22e528cb18f3.

Ver las 254 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.