Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de eliminación de amianto/operaria de eliminación de amianto > Asbestinpurkajia, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Asbestinpurkajia, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Demanda de operario de eliminación de amianto/operaria de eliminación de amianto en Pirkanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Limpiadores de fachadas y deshollinadores › operario de eliminación de amianto/operaria de eliminación de amianto.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennuspuhdistajat ja nuohoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme pitkäaikaiselle asiakasyrityksellemme asbestipurkajia kokoaikaiseen työsuhteeseen.

Yritys tekee mm. julkisten rakennusten purkutöitä. Työkohteet sijaitsevat Tampereen alueella ja niihin pääsee kulkemaan helposti myös julkisilla kulkuvälineillä. Et siis tarvitse ajokorttia tai oman auton käyttömahdollisuutta. Työt alkavat heti tai sopimuksen mukaan, ja töitä olisi tarjolla vähintään 1-2 kuukaudeksi.

Tehtävässä menestymiseen tarvitset aiempaa kokemusta asbestipurkujen tekemisestä. Sinun ei kuitenkaan välttämättä tarvitse olla ollut alalla vuosia, joskin siitä on etua.

Työtä tehdään pääsääntöisesti 40h/vko klo 7-15.30. Käytössä on rakennusalan TES. Palkkasi riippuu kokemuksestasi ja se sovitaan yhdessä työn aloituksen yhteydessä.

Kiinnostuitko? Hae tehtävään pian osoitteessa https://www.click-hp.fi/hakemus/20226! Kerrothan hakemuksessa osaamisestasi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi. Jos sinulle herää kysymyksiä tehtävään liittyen niin ota rohkeasti yhteyttä Click Henkilöstöpalvelut Oy:n rekrytointikonsultti Henna Tervoon arkisin klo 9:00-16:00, puh. 050 411 2704.

klo 7-15.30, 40 h/vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:6c03c8ef-d114-43c2-aeeb-15b4a068f6b1.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Limpiadores de fachadas y deshollinadores › operario de eliminación de amianto/operaria de eliminación de amianto ofertadas.