Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > médico generalista/médica generalista > Arst

Arst. Estonia

Oferta de médico generalista/médica generalista en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales › médico generalista/médica generalista.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Tervishoiu tippspetsialistid › Arstid › Üldarstid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Soovime leida arsti oma töökasse Viimsi Perearstikeskuse kollektiivi.

Tööülesanded: Töö hõlmab patsientide vastuvõtmist, nende tervisliku seisundi hindamist, diagnoosimist ja raviplaani koostamist.

Vastavalt vajadusele patsientidega telefoni või e-Perearstikeskuse teel suhtlemist, et pakkuda meditsiinilist nõu, selgitada ravijuhiseid, vastata küsimustele ja lahendada terviseprobleeme, mis ei nõua füüsilist kohaletulekut.

Omalt poolt pakume: - kaasaegseid töötingimusi

- sporditoetust

- Võõras Sõber teenuse kasutamise võimalust

- ühisüritused

- huvitavat ja väljakutsete rohket tööd

- erialaseid koolitusi

- tööks vajalikud töövahendid ja tööriided

- 28 + 7 puhkusepäeva

- 1 tasustatud tervisepäev aastas

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

- registreering arstina Eestis Terviseametis ja arsti kood

- sõbralikkus

- abivalmidus

- analüüsivõime

- vastutustundlikkus

- ausus ja kohusetundlikkus

- avatus ja rõõmsameelsus

- väga hea pingetaluvus

- valmisolek iseseisvaks tööks

- valmisolek meeskonnatööks

Kasuks tuleb:

- meditsiinitarkvara kasutamise oskus

- eelnev töökogemus perearstipraksises

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Empleador: Viimsi Perearstikeskus OÜ (http://www.viimsipak.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53402780
  • Correo electrónico: kristinaojandugmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583301.

Ver las 157 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales › médico generalista/médica generalista ofertadas.