Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de archivos > Referent/ica - Arhivar/ka

Demanda en Croacia de Empleados de archivos

Referent/ica - Arhivar/ka

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de archivos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Other clerical support workers › Other clerical support workers › Filing and copying clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Odluke Klasa: 02-22/24-02-2/1; Ur. broj: 100-01/24-1, Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada, Zagreb, Ksaverska cesta 2, raspisuje

NATJEČAJ

Za izbor:

na radno mjesto referent (arhivar), na neodređeno vrijeme (1 izvršitelj)

Obvezni uvjeti izbora: srednja stručna sprema (SSS) općeg, društvenog ili tehničkog smjera, položen stručni ispit za arhivara, znanje rada na računalu

Prednosti: radno iskustvo na odgovarajućim poslovima, organizacijske sposobnosti, izražene socijalne i komunikacijske vještine

Prijava na natječaj treba sadržavati:

•životopis (opći podaci, podaci o školovanju, stečena sprema i akademski stupanj);

•dokaz o stručnoj spremi i/ili akademskom stupnju;

•dokaz o položenom ispitu za arhivara;

•dokaze prema dodatnim kriterijima ukoliko je primjenjivo.

Pristupnici na natječaj trebaju ispunjavati opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa te uvjete propisane ovim Natječajem.

Prijave s traženim dokumentima i prilozima dostavljaju se elektroničkim putem objedinjeni u jednoj .pdf datoteci s naznakom «natječaj za radna mjesta - travanj» te oznakom radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje, na adresu natjecajiimi.hr

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na ženski i muški rod.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni po završetku natječaja u zakonskom roku putem službene internetske stranice Instituta.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na adresi Instituta, telefon: 01 / 4682-505.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: INSTITUT ZA MEDICINSKA ISTRAŽIVANJA I MEDICINU RADA.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajiimi.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495391.