Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Lučki Redar / Lučka Redarica

LUČKI REDAR / LUČKA REDARICA. Croacia

Oferta en Croacia de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Civil engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • neposredno provodi red u lukama za koje je nadležan;
  • neposredno nadzire uplovljavanje i isplovljavanje brodova, jahti i brodica u lukama za koje je nadležan;
  • neposredno nadzire ukrcaj i iskrcaj putnika i vozila te ukrcaj i iskrcaj tereta u lukama za koje je nadležan;
  • neposredno brine o sigurnosti plovidbe u lukama za koje je nadležan;
  • izrađuje dnevni plan raspoloživih vezova u lukama za koje je nadležan i usmjerava brodove, jahte i brodice na slobodne vezove te odobrava njihovu uporabu;
  • neposredno naplaćuje lučke pristojbe i lučke naknade u lukama za koje je nadležan te izrađuje dnevno izvješće o njihovoj naplati;
  • pruža lučke usluge u lukama za koje je nadležan, osim ako su predmet koncesije;
  • prijavljuje nadležnoj ispostavi lučke kapetanije, pomorskoj policiji i voditelju Službe lučkog redarstva povredu pozitivnih propisa i općih akata Lučke uprave u lukama za koje je nadležan;
  • pomaže voditelju Službe lučkog redarstva oko organizacije privremene i povremene promjene u namjeni pojedinih dijelova luka kad to zahtjeva održavanje lučkog reda u slučaju organizacije manifestacija i drugih događa u lukama za koje je nadležan;
  • surađuje sa službenicima i namještenicima upravnih tijela jedinica lokalne samouprave, radnicima trgovačkih društava i radnicima drugih osobama koje obavljaju komunalnu djelatnost na lučkom području u lukama za koje je nadležan, u neposrednom rješavanju problema komunalnog reda;
  • nadzire rad koncesionara i ispunjavanje obveza iz ugovora o koncesijama, osim u dijelu naplate naknade za koncesiju u lukama za koje je nadležan;
  • brine o stanju objekata lučke podgradnje i lučke nadgradnje u lukama za koje je nadležan;
  • sudjeluje u pripremi i provedbi projekata gradnje lučke podgradnje i lučke nadgradnje;
  • usmjerava rad pomoćnih lučkih redara;
  • obavlja i druge poslove po nalogu voditelja Službe lučkog redarstva i ravnatelja.

Uvjeti:

  • srednja stručna sprema tehničkog ili društvenog usmjerenja
  • poznavanje najmanje jednog stranog jezika.

Mjesto rada: luka Krk na otoku Krku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Županijska lučka uprava Krk.

Instrucciones para solicitar:

Email: alfred.frankoviczluk.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495414.

Ver las 71 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.