Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Arendus- Ja Hankespetsialist

Arendus- ja hankespetsialist. Estonia

Vacante en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Valla põhiliste strateegiliste arengusuundade ja eelistuste väljatöötamine; valla arengukava koostamise ja selle muutmise korraldamine ja koordineerimine; valla turismialase tegevuse koordineerimine ja arendamine ning välisvahenditest rahastatavate projektide koostamine,

esitamine ja juhtimine.

Peipsiääre Vallavalitsuses läbiviidavate riigihangete planeerimise ja ettevalmistamise

korraldamine ja nende läbiviimise õiguspärasuse tagamine.

Omalt poolt pakume: Mitmekesist ja vastutusrikast tööd;

arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi;

toetavat ja sõbralikku meeskonda;

kaasaegset töökeskkonda;

põhipuhkust 35 kalendripäeva:

hüvitist teenistusülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamise eest.

Muud nõuded: Kasuks tuleb vene keele oskus, B kategooria juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise

võimalus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Peipsiääre Vallavalitsus (http://www.peipsivald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Avalike konkursside dokumendivoor viiakse läbi 15.03.2021 algusega kell 10.00 ja
vestlusvoor 16.03.2021 Peipsiääre vallamajas aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartumaa.

Konkursil osalemiseks tuleb kandidaadil esitada järgmised kandideerimisdokumendid:
1. allkirjastatud kandideerimisavaldus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad
ametniku teenistusse võtmise;
2. elulookirjeldus, sealhulgas töö- või teenistuskäik;
3. haridust tõendavad dokumendid;
4. motivatsioonikiri;
5. muud olulised andmed.

Kandideerimisdokumendid esitatakse märgusõna all “arendus- ja hankespetsialisti konkurss“
Peipsiääre Vallavalitsusele aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartu
maakond 60201 või digiallkirjastatult e-posti valdpeipsivald.ee hiljemalt 15.03.2021
kell 09.00.

Konkursi kohta annab informatsiooni Peipsiääre vallavanem Aleksandr Širokov,
tel (+372) 504 0738, e-post vallavanempeipsivald.ee .

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5040738
  • Correo electrónico: vallavanempeipsivald.ee

Identificador de la vacante:1440827.

Ver las 206 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.