Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Apkopējs

Contratación en Letonia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Apkopējs

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Vienkāršās profesijas › Apkopēji un palīgi mājas darbos › Māju, viesnīcu un biroju apkopēji un palīgi › Biroju, viesnīcu un citu iestāžu apkopēji.

Descripción de la oferta de trabajo:

BB-Helper SIA​

Aicinām komandai pievienoties apkopēju uz pusslodzi

Darba apraksts:

- Dažādu uzkopšanas darbu veikšana 2 (divas) reizes nedēļā uz 2 stundām; ​​

- Telpu tīrīšana, uzkopšana un uzturēšana kārtībā, ievērojot noteiktos standartus;

- Rūpēties par tīras vides uzturēšanu.

Prasības:

- Prasmes strādāt komandā un individuāli;

- Precizitāte un atbildība;

- Pozitīva un laipna attieksme.

Mēs piedāvājam:

- Apmacības pirms darba uzsākšanas;

- Stabilitāti un labus darba apstākļus;

- Darba algu 7.00 EUR/ bruto stundā.

Pieteikšanās: alonabb-helper.com tālr. +371 20072794. Lai saņemtu sīkāku informāciju zvanīt uz norādīto tālruni vai rakstiet uz e-pastu.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: BB-Helper SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Ģertrūdes iela 101A, Rīgā.
  • Teléfono: +371 +37120072794
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: alonabb-helper.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:240417-232.

Ver las 408 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.